28травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У ДП «Кіровоградтепло» зволікають із підписанням документів, але в домівках кропивничан буде тепло

ЕКОНОМІКА

У ДП «Кіровоградтепло» зволікають із підписанням документів, але в домівках кропивничан буде тепло

22421 341Комунальне підприємство «Теплоенергетик» змушене взяти на себе додаткові боргові зобов’язання колишнього орендаря комунального теплового ЦМК – ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» перед НАК «Нафтогаз України».

Додатковий борг у понад 19 мільйонів гривень  виник як штрафні санкції, накладені судом на недобросовісного орендатора майна громади за несвоєчасні розрахунки за блакитне паливо. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Учора, 8 жовтня, міська рада Кропивницького прийняттям рішення "Про врегулювання питань, пов'язаних із підготовкою до початку нового опалювального сезону" надала дозвіл КП «Теплоенергетик» переписати на себе боргові зобов’язання і включити додаткову суму до договору реструктуризації заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

Зробити такий вимушений крок міську раду змусила загроза зриву початку опалювального сезону в обласному центрі.

"Наш представник перебуває в НАК "Нафтогаз України" щоб підписати  відповідні договори реструктуризації і отримати номінації на новий опалювальний сезон. -  Станом на минулу п'ятниці усі домовленості нами було дотримано. Проте згодом з'явилася інформація про додаткову суму – 19 мільйонів 100 тисяч гривень. Це штрафні санкції, накладені на ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». У "Нафтогазі" просто додали їх  до уже погодженої суми. І, щоб таки отримати необхідні номінації газу, ми маємо  врахувати і цей борг", – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.

Колишній орендар всіляко зволікає з підписанням фінансового балансу, звернув увагу депутатського корпусу міський голова Андрій Райкович.

"Керівництво ДП «Кіровоградтепло» хоче, аби ми визнали всі їхні боргові зобов'язання. Але кожне таке зобов’язання  має бути проведене  судовим рішенням", – наголосив очільник міста.