28травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький: аудитори виявили значні порушення у центрі позашкільного виховання

ЕКОНОМІКА

Кропивницький: аудитори виявили значні порушення у центрі позашкільного виховання

644245Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області  виявили фінансові порушення, що призвели до втрат на  майже  2,4 мільйона гривень.

Ревізію проводили у комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради за період із січня 2016 року по липень 2019 року.

Аудитори виявили низку порушень законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати, матеріальної допомоги, відпускних тощо, що призвело до зайвих витрат загальну суму 1064,3 тис. грн. Окрім того, установлено покриття за рахунок коштів загального фонду кошторису видатків на придбання продуктів харчування, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду на 665,6 тис. грн, понаднормове списання та нестача матеріальних цінностей на 252 тис. грн.

Установлено недоотримання доходів бюджетом через неперерахування до бюджету утриманої заробітної плати працівників за попередні бюджетні періоди на 88,5 тис. грн, а також недоотримано доходів установою через неврахування в калькуляції усіх витрат при наданні платних послуг на 306,9 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на загальну суму 118,5 тис. грн.

До установи застосували зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, через порушення законодавства з фінансових питань на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про встановлені факти поінформували прокуратуру Кіровоградської області.