28травня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Піймався: на Кіровоградщині посадовець вимагав від підприємця кругленьку суму

ЕКОНОМІКА

Піймався: на Кіровоградщині посадовець вимагав від підприємця кругленьку суму

d3b20a8cc15441bf1ea9072c728d8018ff31ca6dПрокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовцем виробничого підрозділу «Знам’янський кар’єр» філії «Центр управління промисловістю» акціонерного товариства «Українська Залізниця».

Слідство встановило, що особа вимагала від приватного підприємця кошти за позитивне вирішення питання про відвантаження щебеневої продукції в сумі 30 грн за 1 тонну. Загальна ж сума хабара становить 21 тис грн.

Посадовця було викрито на одержанні неправомірної вигоди 16 жовтня нинішнього року у результаті спільної операції  співробітників Служби Безпеки України в області, слідчих поліції та прокуратури.

У рамках досудового розслідування особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України.

Учора, 18 жовтня, за клопотанням прокуратури Ленінським районним судом посадовцю обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Досудове розслідування триває.