06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Понад тисячу горіхів висадять обабіч відремонтованої траси на Миколаїв (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Понад тисячу горіхів висадять обабіч відремонтованої траси на Миколаїв (ФОТО)

3 81652

Цьогорічна озеленення в проектах ремонту державної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв заклали майже два мільйони гривень.

1

Саме стільки коштує висадка 1100 саджанців горіхів, які вже почали висаджувати на смузі відводу дорожники на Кіровоградщині, інформує пресслужба САД в області.

Основні ремонтні роботи вже виконані на всіх об’єктах. На разі підрядники, окрім озеленення, впорядковують узбіччя, зупинки громадського транспорту та вбиральні. Останні, до речі, адаптовані для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У Службі автомобільних доріг області намагаються працювати якісно, однак, наголошують у пресслужбі, вандалізм наносить збитки державі та ставить під загрозу життя та здоров’я учасників дорожнього руху – крадуть або ж нівечать дорожні знаки, бар’єрне огородження та псують ті ж придорожні вбиральні.

Служба автодоріг звертається до жителів та гостей області дбайливо ставитися до власності, яка будується та експлуатується за кошти платників податків. 

Довідково: кілька тижнів тому невідомі зіпсували два нові ліхтарі зовнішнього автономного освітлення, з одного з яких викрали сонячну панель та акумулятор. Від цих дій дорожнє господарство зазнало збитків більш ніж на 60 тисяч гривень.
2 252