09серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Мешканці Кіровоградщині відразу підтримали дві акції протесту (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Мешканці Кіровоградщині відразу підтримали дві акції протесту (ФОТО)

Сьогодні, 11 листопада, за 10 кілометрів від Новоархангельська учасники акції «Ні розпродажу України!», серед яких жителі чотирьох районів Кіровоградщини,  перекрили дорогу.

19 11 52

За словами співорганізаторки протесту Ольги Голобородько, вони виступають проти введення ринку землі і того, що проєкт закону №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» включений до проєкту порядку денного роботи Верховної Ради України, йдеться на Суспільному.

Остаточне рішення мають ухвалити сьогодні на черговому засіданні погоджувальної ради.

Участь в акції беруть жителі Новоукраїнського, Добровеличківського, Голованівського та Новоархангельського районів.

Окрім того, вчора, 10 листопада, від Площі Героїв Майдану в Кропивницькому стартувала піша хода до Києва, організована націоналістом з Долинської районної організації ВО «Свобода» Яном Федівим.

19 11 53

Учасники акції направилися до Офісу президента, щоб довести до відома влади інформацію про рейдерські захоплення землі на Кіровоградщині та бездіяльність правоохоронних органів.  Про це написала на своїй сторінці у фейсбуці Наталя Святокум.

«Станом на ранок 11 листопада хлопці минули Кіровоградську область та зайшли в Черкаську. Переночували учасники ходи на залізничному вокзалі в Олександрівці. Зараз надворі іде дощ, але активісти продовжують ходу. Вони наголошують, що ніщо їх не зупинить в пошуку справедливості для українців», – йдеться в повідомленні.

«Захоплення земель рейдерами в Україні – явище не поодиноке. Регулярно з’являються новини про незаконне привласнення земель різними одіозними особами. Зокрема, я маю намір поінформувати Президента про незаконне заволодіння певною особою двома земельними паями, які належать мені. Маю всі документи на право власності, неодноразово звертався до правоохоронних органів. Зараз справа про захоплення моєї землі перебуває в суді», – пояснює організатор акції Ян Федів.

Активіст наголосив, що суд без об’єктивних причин був перенесений аж на лютий. Тому свободівець не бачить іншого виходу, як шукати правди в Києві.

«Я буду вимагати втручання в дану справу державних високопосадовців», – підкреслює він.

19 11 54