05липня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Влада Кропивницького ставить перед собою нове амбітне завдання

ЕКОНОМІКА

Влада Кропивницького ставить перед собою нове амбітне завдання

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь у роботі керівного комітету з координації роботи по розробленню Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки та плану заходів із її реалізації на 2021-2023 роки.

27 2

Програму представила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ніна Рахуба.

Прийняття цієї стратегії, на переконання очільника обласного центру, надзвичайно важливе рішення, адже вона є основою розвитку всього регіону. Усі галузеві програми соціально-економічного розвитку Кропивницького теж наповнені глибинним змістом і будуть інтегровані в обласну концепцію.

«Ми теж маємо багато планів на наступні роки. Місто продовжить будувати дороги, розвивати інфраструктуру, займатиметься тепломодернізацією. Іще одне важливе завдання – амбітне, проте, яке обов’язково необхідно вирішити: відкриття міжнародного аеропорту у Кропивницькому. Місто та й вся область лише виграє від його створення», – зауважив Андрій Райкович.

Також посадовець наголосив на необхідності виводити з тіні чорний бізнес, адже це дасть змогу направити в міський бюджет набагато більше додаткових податків і зборів.

http://www.kr-rada.gov.ua