20січня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому відремонтують розмиті зливами дороги (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому відремонтують розмиті зливами дороги (ФОТО)

27461 1200x800 2

Учора, 8 липня, інспектували хід виконання ремонтних робіт дорожнього покриття по вулиці Бєляєва в обласному центрі.

27460 1200x800 2

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом зі своїм профільним заступником Олександром Вергуном обговорили з депутатами міської ради, які опікуються мікрорайоном – Олександром Цертієм та Юрієм Гребінчуком, подальший хід ремонтних робіт на вулиці.

Уже, як інформував ЗПУ, завершили ремонт ділянки дороги по вулиці Бєляєва від вулиці Академіка Корольова до вулиці Івана Олінського. Далі ремонтні роботи продовжаться по вулиці Бєляєва до Роднікової, після чого перейдуть на вулицю Кільцеву. Там ремонт дорожнього покриття планують проводити на відрізку дороги від вулиці Роднікової до вулиці Паршутіна.

Оглянув міський голова і дорогу по вулиці Сергія Сєнчева, яка потребує капітального ремонту, оскільки саме нею батьки водять дітей у дитячий садок № 35.

27463 1200x800 2

"У планах – капітальний ремонт цієї дороги. Зараз іде процес проєктування, будемо розглядати це питання в бюджеті на наступний рік.  Орієнтовна вартість будівельних робіт становить 6-7 мільйонів гривень. Виконати зараз ці об’єми без коригування бюджету немає можливості. Найперше, що необхідно зробити: дорогу прогрейдерувати, де треба – засипати сколом. Також потрібно на прилеглій до садочка території викосити бур’яни", –- зазначив Андрій Райкович

Олександр Вергун додав, що ділянка дороги від вулиці Кільцевої до вулиці Ломоносова є в профільній програмі головного управління ЖКГ. Після розробки проєктно-кошторисної документації та експертизи можна буде оголошувати тендерні закупівлі, але за умови наявності коштів у міському бюджеті.

Також Андрій Райкович на прохання депутатів облаштувати біля школи № 8 невелику автостоянку для батьків учнів, дав доручення своєму заступнику вивчити можливість заасфальтувати територію біля навчального закладу. А також доручив головному управлінню ЖКГ викосити бур’яни по вулиці Волкова, від проспекту Університетського до вулиці Роднікової.