02жовтня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Андрій Райкович: Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону

ЕКОНОМІКА

Андрій Райкович: Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону

Балашівська промислова зона має важливе значення у соціально-економічному розвитку Кропивницького.

13 4

У цьому переконаний міський голова Андрій Райкович, а розвиток цієї території обласного центру буде пріоритетним у діяльності міської ради наступного, 2021 року.

Плани розвитку Балашівської промзони очільник міста озвучив під час спілкування з кропивничанами в рамках своєї звітної кампанії перед громадою за результатами своєї п’ятирічної діяльності.

Зазначена територія, за словами міського голови, має потужний промисловий потенціал, адже там розташована низка промислових і транспортних підприємств, баз, складів. Проте під’їзди до промзони ускладнені відсутністю якісних доріг з нормальним асфальтовим покриттям, які б витримували рух вантажних автомобілів. У планах Андрія Райковича – реанімувати інвестиційно привабливу для міста територію.

«Ці дороги зруйнували вантажні машини і ніхто їх довгий час не ремонтував. Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону, яка дасть нам нові робочі місця. А потім, що важливо, – захистимо покриття відремонтованих доріг. Це буде одним із першочерговим завдань для комунальних служб і патрульної поліції», – зазначив Андрій Райкович.