26січня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині мисливців оштрафували на понад 16 тисяч гривень

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині мисливців оштрафували на понад 16 тисяч гривень

PnpTGslDxUBV6F1lTnHvy5lJp

До 17 січня включно у мисливських угіддях Кіровоградщини триватиме сезон полювання на зайця-русака. Працівники державної лісової охорони постійно вживають заходів з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.  

Контроль за дотриманням норм мисливського господарства здійснюється спеціалізованими рейдовими бригадами із числа працівників державної лісової охорони, єгерської служби користувачів мисливських угідь та представників природоохоронних і правоохоронних органів. У 2020 році проведено 1548 спільних рейдів, у яких узяли участь 4232 чоловіки, повідомили в пресслужбі Кіровоградського ОУЛМГ.

За підсумками 2020 року представниками державної лісової охорони виявлено 103 випадки порушення норм Закону України «Про мисливське господарство». На громадян було складено протоколи за таке: полювання в угіддях, які не зазначені у дозволі, без відстрільної картки та документів на мисливського собаку, а також перенесення добутих тварин без відмітки у контрольній картці. По області накладено штрафів на 16 099 грн.

17 січня завершується сезон полювання 2020/21 рр.