28лютого2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому зробили перший крок до реалізації нового стратегічного проєкту

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому зробили перший крок до реалізації нового стратегічного проєкту

Копітка і наполеглива робота міського голови Андрія Райковича у залученні провідних фахівців для розробки сучасної стратегії в організації системи теплозабезпечення Кропивницького дала свій результат.

22 5

Про це інформує пресслужба міськради.

22 січня пройшла перша online зустріч з представниками USAID ESP “Енергетична безпека”, які взяли під свою опіку і забезпечать технічну підтримку під час втілення у життя проєкту з розробки нової схеми теплопостачання обласного центру. Відповідний меморандум про співпрацю між Проєктом Енергетичної безпеки, КП «Теплоенергетик» та міською радою вже підписаний.

«Застаріла система теплопостачання у Кропивницькому є проблемою не поточного моменту, а цілого десятиліття. Вона назріла вже дуже давно», – наголосив Андрій Райкович.

Керівник напрямку з питань теплопостачання проєкту USAID “Енергетична безпека” Євген Глушак переконаний, що проєкт буде успішним.

Спеціалісти проєкту USAID “Енергетична безпека” на першому етапі здійснять оцінку технічного, економічного та фінансового стану теплогенеруючого підприємства і системи теплопостачання. Результатом реалізації спільного проєкту стане розробка схеми теплопостачання міста Кропивницького та концептуальної стратегії теплопостачання обласного центру. Відповідно до погодженого плану впровадження технічної допомоги, схема і стратегія мають бути готовими до травня 2022 року.

Очільник Кропивницького звернув увагу партнерів, що з попереднім планом втілення в життя важливого для громади проєкту  вже ознайомився і попросив, за можливості, пришвидшити процес.