ЕКОНОМІКА
Кіровоградщина: генеральний директор ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» має розробити план виходу з кризи
- Останнє оновлення: 19 лютого 2021

Виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко доручив генеральному директору ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Антону Бендику розробити план виходу з кризи підприємства.
Про це повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук.
«Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко доручив обговорити подальшу роботу шахт Кіровоградської області. Це питання я піднімав під час форуму «Україна 30. Платіжка». Виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко доручив директору ДП «СхідГЗК» розробити план виходу з кризи, показати бачення і чітке розуміння того, у якому напрямку буде рухатися підприємство, аби уранодобувна галузь на Кіровоградщині зі збиткової стала ефективною», – зазначив Сергій Поліщук.
Довідково: раніше Андрій Назаренко запропонував народному депутату Сергію Нагорняку ініціювати проведення виїзного засідання енергетичного комітету Верховної Ради на Кіровоградщину для розв’язання проблем уранодобувної галузі.
Читайте також: Гірники Кіровоградщини сподіваються на підтримку президента України
