ЕКОНОМІКА
Олександр Шлапак: Ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку
- Останнє оновлення: 22 грудня 2016

"ПриватБанк працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень, - про це заявив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак у зверненні до клієнтів та працівників банку. - Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку. Хочу подякувати представникам фонду гарантування, Національного банку, співробітникам і топ-менеджменту ПриватБанку за завершення цього перехідного періоду в такі стислі терміни, це була непроста задача і унікальний проект навіть за світовими мірками, з яким ми успішно впоралися, - відзначив Олександр Шлапак. - І найголовніше, велике спасибі нашим клієнтам за довіру, витримку і терпіння. Вибачте, якщо доставили вам незручності - ми зробили все, щоб процес зміни власників банку пройшов безболісно для клієнтів”.
Як відзначається у зверненні голови правління ПриватБанку, держава з самого початку процесу націоналізації активно підтримала банк. У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні. Вчора Верховна рада прийняла закон про додаткові гарантії вкладникам ПриватБанку. І вже сьогодні цифри і статистика роботи банку говорять про те, що ситуація стабілізувалася і понадлімітна підтримка банку з боку власників і регулятора, маю надію, в майбутньому не знадобиться. Вже сьогодні обсяги отримання готівки в банкоматній мережі банку повернулися до середніх по 2016 році показників трохи більше 1 млрд грн на добу, тільки за останню добу в банку оформлено понад 2 000 нових депозитів, не лише гривневих. ПриватБанк був і залишається першим банком України за рівнем довіри громадян.
Олександр Шлапак впевнений, що інноваційність банку це одне з головних надбань не тільки банку, але і всієї України. Електронний банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними нашим клієнта, будуть ставати тільки краще. Ми не будемо знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшимо можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ.
“Користуючись нагодою, хочу сказати кілька слів нашим співробітникам. Дякую вам за мудрість, витримку і відмінну роботу. Ми разом будемо продовжувати добре виконувати свою роботу, обслуговуючи клієнтів, - говорить голова правління банку. - Я був здивований чутками про те, що зараз співробітників замінить нова команда. Це не так. Система оплати праці та кадрова політика залишається незмінною. Якщо в майбутньому виникне потреба внести до неї зміни, це буде ретельно та всебічно обговорюватись зі співробітниками”.
"Впевнений, колектив банку готовий до того, щоб якісно обслуговувати все більше наших клієнтів, державні підприємства, мільйони бюджетників, і перехід всіх співробітників Міністерства фінансів на обслуговування в ПриватБанк говорить про високий ступінь довіри до банку з боку держави", - відзначається в зверненні Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку.
Анжела Дзінзюра
