24липня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА 15 підприємств Кіровоградщини мають заборгованість із заробітної плати

ЕКОНОМІКА

15 підприємств Кіровоградщини мають заборгованість із заробітної плати

У Кіровоградській ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Шеремета пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

11 2

Про це повідомила в.о керівника департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Світлана Соломаха.

«Станом на 1 травня сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області становить 11 мільйонів гривень на 15 підприємствах. Питома вага цієї заборгованості становить 0,3% і це 4 місце серед областей України», – зазначила посадовиця.

Під час зібрання заступниця начальника управління Держпраці в області Оксана Харченко поінформувала про проведення 214 інспекційних відвідувань з питань дотримання законодавства про працю, з них 15 – щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. За результатами перевірок складено та передано до суду 77 протоколів для притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності, до правоохоронних органів передали 40 матеріалів з ознаками кримінального злочину.