22вересня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Агропромислову виставку "АгроЕкспо" у Кропивницькому відвідають гості з Польщі, Австрії, Білорусі

ЕКОНОМІКА

Агропромислову виставку "АгроЕкспо" у Кропивницькому відвідають гості з Польщі, Австрії, Білорусі

21

Pасідання робочої групи з питань підготовки та проведення у Кропивницькому міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo" провели вчора, 9 липня.

Участь в обговоренні взяли директор ТОВ "Украгроекспо" Ігор Глібко та керівники задіяних в підготовчому процесі виконавчих органів міської ради.

"Уже дев'ятий рік поспіль виставку проводимо саме тут, на території нашого міста. Цьогоріч вона відбуватиметься з 29 вересня по 2 жовтня. Хочу звернути увагу присутніх на те, що такі масштабні події потребують якісної підготовчої роботи. З цією метою розпорядженням міського голови від 14 червня 2021 року № 111 затверджено заходи з підготовки до проведення виставки, до реалізації яких залучено виконавчі органи міської ради", – зазначив заступник міськог голови Михайло Бєжан.

Згідно з поданими заявками, вже зарезервовано 87% зовнішньої виставкової площі та 81% павільйону і пропозиції продовжують надходити. У тому числі, від іноземних компаній. Очікуються гості з Польщі, Австрії та Білорусі.

"У рамках виставки традиційно планується провести “Покровський ярмарок”, фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», виставку “AutoLand”, тест-драйви позашляховиків, польову демонстрацію сільгосптехніки тощо. Минулого року нас відвідало більше 42 тисяч містян і гостей Кропивницького, цьогоріч, за прогнозами, очікується не менше 50 тисяч відвідувачів", – повідомив директор ТОВ "Украгроекспо" Ігор Глібко.    

Читайте також: На Кіровоградщині вже готуються до виставки «АгроЕкспо»

Кропивницький матиме місто-побратима в Туреччині

Кропивницька AGROEXPO – переможець рейтингу-2020 Федерації роботодавців України