22жовтня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Жителі Кіровоградщини протягом місяця в автосалонах придбали машин на 5,7 мільйона доларів

ЕКОНОМІКА

Жителі Кіровоградщини протягом місяця в автосалонах придбали машин на 5,7 мільйона доларів

21Кропивницький серпень 1
Минулого місяця у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 180 нових автомобілів.

На покупку цих авто в регіоні витратили 5,7 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster.

Позашляховики та кросовери склали 83% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 32% машин. Середня ціна кожного автомобіля перевищила 31 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault. За місяць придбали 40 таких автомобілів на суму 600 000 доларів. Кросовер Renault Duster отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 12% продажів. Крім нього часто купували Mitsubishi Outlander і Toyota RAV4.

Загалом в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Позашляховики та кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Продажі нових авто зросли на 20%, якщо порівнювати із серпнем 2020 року.

У липні у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 135 нових автомобілів на загальну вартість 4 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом було Toyota, а найпопулярніша модель – кросовер Renault Duster.