30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Під час зведення багатоповерхівок у Кропивницькому використають конструкції та матеріали місцевого виробництва

ЕКОНОМІКА

Під час зведення багатоповерхівок у Кропивницькому використають конструкції та матеріали місцевого виробництва

14a30fdd4c6c306bb05dcbfa3cebcdb00e8116e0 

У середу, 27 квітня, відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, до порядку денного Конгресу було включено низку актуальних питань, серед яких і стан підготовки до відновлення країни та забезпечення тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в регіонах України, де не ведуться бойові дії.

"Від початку війни у Кропивницькому зареєстровано майже 15 тисяч вимушено переміщених осіб, більшості з яких – 13600 переселенцям допомогли із розселенням у міському гуманітарному центрі, – зазначив Олександр Мосін. – Відтак, питання забезпечення їх житлом є сьогодні одним з пріоритетних для вирішення в обласному центрі. Місто долучається до масштабної президентської програми будови житла для громадян, які змушені рятуватися від війни".

Для оперативного будівництва 3-4-поверхових будинків типової конструкції у Кропивницькому вже визначено три земельних ділянки загальною площею 38,5 Га. Найближчим часом рішенням міської ради вони будуть передані для проведення будівельних робіт. Усі потенційні будівельні майданчики мають у наявності необхідні інженерні мережі водопостачання, каналізації, електропостачання та газопостачання.

За інформацією Олександра Мосіна, під час зведення багатоповерхівок мають використовуватися конструкції і матеріали місцевого виробництва. Може йтися про продукцію підприємства у Світловодську. Проєкт таких будинків передбачатиме наявність сучасних об’єктів укриття і підземних паркінгів. А у мікрорайоні планується одночасно розвиток додаткової соціально-культурної інфраструктури.