29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький "Екостайл" – про мапу пунктів збору відходів та загальну культуру (ФОТО, ВІДЕО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницький "Екостайл" – про мапу пунктів збору відходів та загальну культуру (ФОТО, ВІДЕО)

349124311 805185874074710 3703053395596020386 n

Пів року, як Кропивницький має власну мапу точок збору різних видів відходів.

Про це йшлося під час майтеркласу із застосування електронної мапи пунктів збору різних видів відходів для зацікавлених кропивничан у Гончаренко центрі.

Пояснивши присутнім, які виклики стоять на заваді втілення планів під час воєнних дій, речниця "Екостайлу" Галина Богомаз-Кулик запевнила, що попри все, на місці не стоять, вивчають передовий досвід роботи аналогічних українських та закордонних підприємств. 

"Планували електронну мапу запровадити ще з 2022-ого, то була одна 10 річних цілей. Однак війна внесла корективи. Минулий рік для "Екостайлу" розпочався з викликів, які пережила вся Україна: дефіциту бензину, браку кадрів, невизначеності. Населення перестало сплачувати за послуги. Тоді врятували ситуацію добросовісні громадяни, які здійснювали авансові платежі", – зазначила пані Галина.

Згодом надолужували згаяне через воєнні дії, зокрема, минулоріч у грудні створили мапу. Є й відеоінструкція, як нею користуватися.

Карта розміщена на офіційному сайті компанії «Екостайл»: https://ecostyle.ua/maps/

"Вважаємо, що така карта нашому місту  потрібна. Зрештою, це зараз модно – бути екологічно свідомим. Діти починають сортувати сміття садочках-школах і батьків навчають. Це одна з екологічних звичок, що в підсуику впливає на те, чим ми дихаємо, милуємося, серед чого ми живемо", – каже речниця "Екостайлу".

За її словами, оновлення мапи відбувається в діалозі з населенням. Понад двадцять людей уже долучилися до внесення пропозицій. 

Завдяки проактивній позиції містян, у Кропивницькому додали 14 точок збору батарейок (донедавна таких було всього п'ять), зросла кількість бункерів прийому великогабаритних будівельних відходів (це ініціатива "Екостайлу", за яку не треба доплачувати).

Під час майстеркласу прозвучало чимало запитань і стільки ж відповідей на них.

Читайте також: У Кропивницькому 10 тисяч гривень винагороди обіцяють за інформацію про паліїв сміттєвих контейнерів

Кропивницька компанія придбала нові контейнери-бункери для сміття

Кропивницьке підприємство отримало додаткові можливості для розвитку соціально-важливого проєкту