21червня2018

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький: стартувала підготовка до “АгроЕкспо-2017”

ЕКОНОМІКА

Кропивницький: стартувала підготовка до “АгроЕкспо-2017”

У міській раді Кропивницького відбулось перше засідання робочої групи з питань підготовки та проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017”.

Захід пройшов під головуванням заступника міського голови Олександра Грабена, інформує прес-служба міськради.

Цього року виставка сільськогосподарської техніки відбуватиметься з 20 по 23 вересня. Рішення продовжити виставку ще на один день було прийняте організаторами через велику зацікавленість у цьому заході в аграріїв.

"Враховуючи, що Кропивницький – це місто сільськогосподарського машинобудування, важко переоцінити те позитивне значення, яке має виставка для нашого регіону. Наразі передбачається збільшення виставкових площ на 25 -30 %, тобто з минулорічних 82 000 кв м до 100 000 кв м", - наголосив Олександр Грабенко.

Минулорічну виставку-продаж відвідало багато гостей, у тому числі і з інших держав. Враховуючи, що цього року очікується ще більший наплив відвідувачів з інших регіонів, на офіційному сайті міської ради Кропивницького надалі буде оприлюднено інформацію стосовно оренди житла та співпраці організаторів заходу з ріелторами. Слід зазначити, що минулого року під час проведення виставки кропивничани заробили півмільйона гривень, здаючи житло в оренду. Крім того, в деяких гуртожитках навчальних закладів буде проведено поточні ремонти, з перспективою подальшого розміщення в них гостей виставки. Також Олександр Грабенко дав доручення направити офіційні листи у всі готелі міста, щоб адміністрація належним чином підготувалась до прийому гостей.

Під час наради директор ТОВ “Украгроекспо” Ігор Глібко повідомив, що на цьогорічній виставці, крім продажу вітчизняних та закордонних зразків сільськогосподарської техніки, частина виставкової площі буде надана непрофільним підприємствам безкоштовно, аби вони також мали змогу представити широкому загалу свою продукцію.

Як і минулого року на час проведення виставки буде продовжено маршрут № 113. Також від зупинки "Автостанція № 2" будуть здійснюватися безкоштовні перевезення до виставкових площ по вулиці Мурманській.