24квітня2018

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Новомиргородський район: рятувальники нагадали аграріями про нагальність захисту врожаю від пожеж

ЕКОНОМІКА

Новомиргородський район: рятувальники нагадали аграріями про нагальність захисту врожаю від пожеж

Сьогодні, 17 липня, інспекторський склад Новомиргородського райвідділу Управління ДСНС в області перевірив дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії.

На території СТОВ «Промінь» провели роз’яснювальну роботу серед працівників господарства щодо важливості суворого дотримання заходів безпеки під час збирання та переробки врожаю.

Рятувальники наголосили під час зустрічі із аграріями, що втрати врожаю від пожеж найчастіше стаються через необережне поводження з вогнем, випалювання стерні та порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Тому кожен, хто працює на полі, повинен бути відповідальним та принциповим у питанні дотримання правил пожежної безпеки.

Як засвідчила перевірка, господарство у своїй роботі дотримується усіх вимог вирощування зернових культур, тому забезпечення надійного протипожежного захисту усіх етапів збирання врожаю організовано на високому рівні, а отже вимоги правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі виконуються у повному обсязі. 

Усі комбайни оснащені необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, а задіяні на жнивах працівники пройшли інструктажі щодо дотримання правил безпеки у полі та на току. На кожному полі, де працюють комбайни, чергують трактори з бочками та дисковими боронами.

Проводячи рейд, представники Управління ДСНС також перевірили, чи безпечні умови, у яких зберігається зерно, чи наявні вогнегасники у достатній кількості та комплектування пожежних щитів. 

Щоб правила пожежної безпеки були завжди перед очима працівників господарства, рятувальники роздали їм тематичні листівки застережного змісту, поінформували у відомчій прес-службі.

BOTTOM 1