28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивничанам порадили складати відповідні акти, якщо в приміщеннях холодно

ЕКОНОМІКА

Кропивничанам порадили складати відповідні акти, якщо в приміщеннях холодно

Міська влада Кропивницького оплачуватиме рахунки лише за реально надане тепло до об’єктів соціально-культурної сфери обласного центру. 

im321На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 6 листопада, інформує прес-служба міськради.

Очільник міста порадив керівникам підприємства ДП «Кіровоградтепло» реагувати на претензії ЖЕКів, представників бюджетної сфери, і вчасно, а головне – якісно надавати кропивничанам тепло.

"Виконком пішов вам назустріч – погодив тарифи. Думаєте, нам легко погоджуватись на такі кроки? Ви взяли зобов'язання – виконуйте їх! Інакше – місто робитиме все можливе, щоб послідовно позбуватись цього ярма. У вас неякісне тепло, це халтура за великі гроші", – зауважив А. Райкович.

Він дав завдання всім керівникам виконавчих органів і комунальних служб складати акти, викликати спеціалістів із теплогенеруючих підприємств, якщо в помешканнях немає нормативного тепла.