ЕКОНОМІКА
Кропивничанам порадили складати відповідні акти, якщо в приміщеннях холодно
- Останнє оновлення: 06 листопада 2017
Міська влада Кропивницького оплачуватиме рахунки лише за реально надане тепло до об’єктів соціально-культурної сфери обласного центру.
На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 6 листопада, інформує прес-служба міськради.
Очільник міста порадив керівникам підприємства ДП «Кіровоградтепло» реагувати на претензії ЖЕКів, представників бюджетної сфери, і вчасно, а головне – якісно надавати кропивничанам тепло.
"Виконком пішов вам назустріч – погодив тарифи. Думаєте, нам легко погоджуватись на такі кроки? Ви взяли зобов'язання – виконуйте їх! Інакше – місто робитиме все можливе, щоб послідовно позбуватись цього ярма. У вас неякісне тепло, це халтура за великі гроші", – зауважив А. Райкович.
Він дав завдання всім керівникам виконавчих органів і комунальних служб складати акти, викликати спеціалістів із теплогенеруючих підприємств, якщо в помешканнях немає нормативного тепла.
