ЕКОНОМІКА
Майже 60 тисяч субсидіантів Кіровоградщини отримають винагороду за економію енергоносіїв
- Останнє оновлення: 13 листопада 2017
58,5 тисячі громадян області отримають грошову компенсацію за невикористану субсидію.
Про це стало відомо сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради в облдержадміністрації.
Монетизувати свою зекономлену субсидію можуть виключно ті громадяни, які користувалися індивідуальним газо- та електроопаленням минулого опалювального сезону.
«Область уже отримала кошти для фінансування програми монетизації субсидій. Мова йде про 32 мільйони вісімсот тисяч гривень. Мета програми – стимулювати громадян економно споживати енергоносії в опалювальний період», – зауважила заступник начальника директора департаменту соціального захисту населення ОДА Надія Кримська.
Вона наголосила, що дія програми триватиме і в нинішньому опалювальному сезоні. Тому субсидіанти, які економно споживатимуть газ та електрику, по закінченню опалювального періоду знову зможуть отримати певну частину невикористаних коштів готівкою.
«На електричному опаленні максимальна сума до виплати – 135 гривень, а газопостачання для індивідуального опалення може забезпечити економію у 687 гривень», -– повідомила чиновниця.
