28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Майже 60 тисяч субсидіантів Кіровоградщини отримають винагороду за економію енергоносіїв

ЕКОНОМІКА

Майже 60 тисяч субсидіантів Кіровоградщини отримають винагороду за економію енергоносіїв

58,5 тисячі громадян області отримають грошову компенсацію за невикористану субсидію. 

f234Про це стало відомо сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Монетизувати свою зекономлену субсидію можуть виключно ті громадяни, які користувалися  індивідуальним  газо- та електроопаленням  минулого опалювального сезону.  

«Область уже отримала кошти для фінансування програми монетизації субсидій. Мова йде про 32 мільйони вісімсот тисяч гривень. Мета  програми – стимулювати  громадян економно споживати  енергоносії в опалювальний період», – зауважила   заступник начальника директора департаменту соціального захисту населення ОДА Надія Кримська. 

Вона наголосила, що дія програми триватиме і в нинішньому опалювальному сезоні. Тому субсидіанти,  які економно  споживатимуть газ та електрику,  по закінченню опалювального періоду знову зможуть отримати певну частину невикористаних коштів готівкою. 

«На електричному опаленні максимальна сума до виплати – 135  гривень,   а газопостачання для індивідуального опалення може забезпечити економію у 687 гривень»,  -– повідомила чиновниця.