16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградському облавтодору для роботи в зимових умовах бракує паливно-мастильних матеріалів

ЕКОНОМІКА

Кіровоградському облавтодору для роботи в зимових умовах бракує паливно-мастильних матеріалів

Про це поінформував  директор ДП «Кіровоградський облавтодор»  Андрій Руднік сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради в Кіровоградській ОДА. 

3За словами керівника, для забезпечення безперебійного та безпечного руху автомобільного транспорту дорогами загального користування в осінньо-зимовий період,  підготували до роботи  242 одиниці снігозбиральної техніки.    

«Уже готові до роботи 5 ротерних снігоочищувачів, 22 бульдозера, 33 одиниці автогрейдерів , 62 піскорозкидачі, 3 солерозподілювача, 44 навантажувача і 72 одиниці іншої снігоочисної техніки. Також підготовили стаціонарні та тимчасові бази складування протиожеледних матеріалів, відремонтували 14 пунктів обігріву, заготовили  теплий спецодяг, виготовили 2 тисячі двісті метрів погонних снігозатрумуючих щитів», - зауважив Андрій Руднік.   

Заготовлено сто відсотків  протиожеледних  матеріалів, а  це 42 тисячі тонни піску та 7 тисяч тонн солі. Окрім цього, зазначив директор облавтодору,  підприємство уклало  20 договорів на залучення техніки від сторонніх організацій для боротьби із зимовими негараздами.    

«Єдине проблематичне для нас питання – це заготівля паливно-мастильних матеріалів через брак  обігових коштів. Тому звертаюся по допомогу у його вирішенні  до місцевих органів влади та до УДСНС в області», – наголосив пан Руднік.