ЕКОНОМІКА
У домівках кропивничан знову буде тепло
- Останнє оновлення: 27 листопада 2017
Постачання газу на теплогенеруючі підприємства Кропивницького поновлено.
Про це під час сесії міськради повідомив міський голова Андрій Райкович.
«Наскільки мені відомо, подачу газу відновлено, питання про це – на найвищому рівні в державі», – зауважив очільник міста.
ЧИТАЙТЕ: https://zpu.kr.ua/ekonomika/5547-u-kropyvnytskomu-hazivnyky-odnoosibno-prypynyly-opaliuvalnyi-sezon
