ЕКОНОМІКА
Андрій Райкович: Газопостачання відновлено, у конфлікті поставили крапку
- Останнє оновлення: 29 листопада 2017
Вчорашня поїздка міського голови Кропивницького Андрія Райковича до Києва та перемовини з керівництвом НАК «Нафтогаз України» були результативними.
Газопостачання до котелень мiста відновлено, у конфлікті поставили крапку. На цьому наголосив очільник Кропивницького Андрiй Райкович сьогодні, 29 листопада, пiд час апаратної наради.
«Вiдключення теплогенеруючих пiдприємств вiд газу – було незаконним і недопустимим. Подібні питання мають вирішуватися виключно на державному рiвнi», – переконаний міський голова.
Однак, щоб подібне не повторилося, «слід розраховуватися з боргами, і громадянам – також».
