22жовтня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Завдяки відкриттю нового цеху "Градолії" у Кропивницькому з’явиться ще сто робочих місць

ЕКОНОМІКА

Завдяки відкриттю нового цеху "Градолії" у Кропивницькому з’явиться ще сто робочих місць

8962 1200x800 2

У Кропивницькому урочисто відкрили цех рафінації та дезодорації олії та цех розливу олії зі складом готової продукції ТОВ "ОЕЗ ГРАДОЛІЯ".

З подією керівництво та колектив підприємства привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, повідомляє прес-служба міськради.

"За останній місяць втретє відкриваємо нові цехи переробних підприємств, - підкреслив Сергій Кузьменко. - Нещодавно в Долинському районі на базі комбікормового заводу відкривали масло-екстракційний цех, у Голованівському - цех екстракції рослинної олії. І ось в обласному центрі ми є свідками старту роботи нового цеху відомої на всю Україну торгової марки. Інвестиції у кожен такий проект сягають сотні мільйонів гривень".

Очільник області наголосив, що розвиток виробництва рухає нашу країну вперед. 

"Лише в економіку Кіровоградщини вкладаються мільярди гривень, а це означає, що бюджети найближчим часом отримають додаткові податки, а люди матимуть нові робочі місця і гідну заробітну плату. Саме тому Президент України поставив перед нами чітке завдання – створити умови для того, щоб бізнес інвестував в Україну і створював додаткову вартість".

Керівники області та міста разом із директором "Градолії" Володимиром Умріхіним урочисто перерізали святкову стрічку та здійснили запуск виробничого процесу в цеху розливу олії.

На будівництво приміщень цехів, забезпечення їх новим обладнанням та реконструкцію з переобладнанням допоміжних цехів спрямовано понад 150 млн. грн.

Впровадження нового виробництва дасть можливість розширити асортимент та обсяги продукції й створити понад 100 додаткових робочих місць.

Більшість виробленої продукції нового цеху "Градолії" експортуватиметься до країн Азії та Африки.