28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Андрій Райкович допускає повернення «Кіровоградтепло» до комунальної власності Кропивницького

ЕКОНОМІКА

Андрій Райкович допускає повернення «Кіровоградтепло» до комунальної власності Кропивницького

Граничним терміном для отримання теплогенеруючим підприємством ДП «Кіровоградтепло» номінацій на отримання природного газу на опалювальний період 2018 року визначено 15 січня. 

10107 675x455 1На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час засідання виконавчого комітету міської ради.

"Якщо керівництво підприємства до цього терміну не докладе зусиль для отримання лімітів на постачання газу, ми розпочнемо процедуру повернення орендованого майна до комунальної власності. Мешканці міста не можуть бути заручниками діяльності монополіста у сфері теплопостачання", – зауважив очільник обласного центру.