20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: дороги змінили своїх балансоутримувачів

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: дороги змінили своїх балансоутримувачів

На балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області залишилися виключно дороги державного значення – з індексами «М», «Н», «Р» і «Т».

imagesУ листопаді минулого року Державне агентство видало наказ Про передачу об’єктів права державної власності». Відповідно до цього наказу вийшло Розпорядження голови Кіровоградської ОДА «Про передачу доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Кіровоградської обласної державної адміністрації». У результаті підписання актів прийому-передачі 591 об’єкт  місцевих автомобільних доріг перейшов у підпорядкування департаменту інфраструктури та промисловості ОДА, поінформували в прес-службі САД у Кіровоградській області.

Такий розподіл відбувся по всій території України у рамках процесу децентралізації системи управління дорожнім господарством, ініційованим центральною виконавчою, законодавчою владою та  Президентом України. 

На перехідний період до 2019 року замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення визначено Службу автомобільних доріг.