21січня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Як колишній працівник СБУ став успішним власником кав’ярні

ЕКОНОМІКА

Як колишній працівник СБУ став успішним власником кав’ярні

Коли пан Володимир залишився без роботи – перед ним постали два шляхи подальших дій: найнятися на роботу до роботодавця або самому собі створити робоче місце,  відкривши власний бізнес.

Понад  двадцять  років чоловік проходив службу в Управлінні СБУ у Кіровоградській області. Згодом брав участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. В результаті поранення його звільнили зі служби, і  саме тому пан Володимир звернувся за сприянням у працевлаштуванні до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. 

720 1Підходящої роботи не було, тож фахівці центру порекомендували відвідати семінар «Як розпочати свій бізнес?». Оцінивши власні можливості, пан Володимир вирішив спробувати себе у підприємництві.

Напрямком майбутньої бізнесової діяльності обрав відкриття міні-кав’ярні. Безробітний захистив свій бізнес-план і отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Кошти витратив на оренду приміщеннята придбання необхідного обладнання.

З моменту відкриття кав’ярні на центральній пішохідній вулиці обласного центру пан Володимир  успішно веде підприємницьку діяльність і цілком задоволений своїм вибором. Він впевнений, що основна перевага його закладу – розташування у центрі міста, доступні ціни та широкий асортимент, а смачна кава за оригінальними рецептами – це напій, який забезпечує енергією та гарним настроєм клієнтів.