21січня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Усе – задля порядку: у Кропивницькому презентували спецтехніку (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Усе – задля порядку: у Кропивницькому презентували спецтехніку (ФОТО)

10191 368x264 2

У Кропивницькому презентували спеціальну комунальну техніку, придбану для головного управління житлово-комунального господарства та комунального підприємства “Універсал-2005”.

За словами керівника головного управління ЖКГ Віктора Кухаренка, протягом минулого року за бюджетні кошти було придбано 7 одиниць техніки майже на 16 мільйонів гривень, інформує прес-служба міськради. 

10188 368x264 2Головне управління житлово-комунального господарства міської ради придбало 3 трактори МТЗ-82.1 та комплектуючі до них на  1,8 мільйона гривень. Ці трактори заступник міського голови Олександр Мосін запропонував віддати на баланс міській аварійно-диспетчерській службі для розчищення територій, підконтрольній міським ЖЕО.

Автопарк КП “Універсал-2005” поповнився підмітально-прибиральною машиною «ГЛОБУС», сміттєвозом із заднім навантаженням СБМ-304/1 на базі автомобіля МАЗ, трактором МТЗ- 82.1 та автобусом “Рута” для перевезення працівників підприємства на робочі місця. Всю техніку  закупили через електронну систему закупівель “ProZorro”.

10184 368x264 2

Придбані машини – універсальні, наголосив під час презентації міський голова Андрій Райкович. Так, кожен трактор має щітку для підмітання вулиць у літній період та відвал для відгортання снігу з доріг взимку. «Глобус» – універсальна машина, розрахована на прибирання доріг у будь-який сезон, оскільки здатна не тільки мити дороги і пилососити сміття влітку, а й прибирати снігові замети та розчищати кригу під час зимової негоди.

"Міська влада працює для того, щоб реалізувати усі можливості бюджету, максимально його спрямувати на забезпечення життєво важливих напрямків господарства міста. Усі наші проекти спрямовані на те, щоб покращити комунальне господарство міста, щоб програми управлінь міської ради були наповнені, в першу чергу, соціальним змістом. Тому розвиток комунального парку – це надзвичайно важливе питання, оскільки це інвестиція у майбутнє. Технічна складова комунального господарства дасть можливість господарювати ефективно, якісно прибирати дороги, а це -безпека і комфорт кропивничан, – відзначив Андрій Райкович.

10186 368x264 2