05липня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Міжнародний аеропорт в Кропивницькому: дорога до інвестицій

ЕКОНОМІКА

Міжнародний аеропорт в Кропивницькому: дорога до інвестицій

Питання відновлення повноцінної роботи місцевого аеропорту обговорювалось під час зустрічі заступника міністра освіти і науки Володимиром Ковтунца, в.о. ректора Національного авіаційного університету, проректора НАУ з перспективного розвитку Игора Довбаня, начальника ЛА НАУ Сергія Неделька, засновника компанії «Карбон» Олександра Степури та народного депутата України Олександра Горбунова.

25 2

Сьогодні аеропорт Кропивницького приймає лише чартерні рейси, хоча для регулярних польотів має все необхідне – термінал, злітну смугу та кілька літаків, що належать авіакомпанії УРГА. 

Після чергових перемовин з міністром інфраструктри України Володимиром Омеляном, відпрацьовується можливість бюджетного фінансування добудови злітно-посадкової смуги аеропорту, за умови передачі її на баланс саме міністерства інфраструктури. Для цього потрібна згода від Міністерства освіти України та Кіровоградської обласної ради, на балансі яких зараз перебуває даний об’єкт. Щодо визначення всіх процедурних і технічних питань, найближчим часом до Кропивницького буде направлена група спеціалістів для проведення необхідних робіт.

«Міжнародний аеропорт – це дорога до інвестицій. Маючи необхідну злітно-посадкову смугу, досвід та підготовлених спеціалістів ми зможемо не лише налагодити повноцінне функціонування вже міжнародного аеропорту, а й відкрити на його базі Центр технічного обслуговування пасажирських літаків», – зауважив Олександр Горбунов.

https://www.facebook.com