15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Як і коли у Кропивницькому наочно продемонструють комунальні вигоди від створення ОСББ

ЕКОНОМІКА

Як і коли у Кропивницькому наочно продемонструють комунальні вигоди від створення ОСББ

Перебіг опалювального сезону в обласному центрі мають  проаналізувати у  міській раді. Шлях подальшого розвитку системи теплопостачання повинен бути чітким і зрозумілим як владі, так і містянам.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради, інформує прес-служба міськради.

«Профільні спеціалісти у сфері теплозабезпечення мають доступно і зрозуміло  донести  депутатському корпусу, громаді міста  інформацію про те, що нас чекає в опалювальному сезоні  2018/19  роківМісто не може щорічно бути заручником стосунків об’єктів господарювання. Місто не може щороку витрачати величезні кошти на покриття собівартості організації централізованого опалення», – зауважив  очільник міста.            

96823463Він наголосив, що мешканці багатоповерхівок у Кропивницькому зацікавлені в стабільному проходженні опалювального сезону, в можливості мати вплив на якість подачі тепла. Це станеться, якщо люди активніше будуть самоорганізовуватися  в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

«Про необхідність утворення ОСББ ми вже говоримо третій рік. Необхідно найактивніше проводити роботу з мешканцями, щоб люди почули і розуміли переваги такого об’єднання, можливості залучення інвестиційних коштів, облаштування теплозабезпечення від єдиного котла на весь будинок. Щоб такий підхід наочно продемонстрував високу енергоефективність, необхідно на практиці впродовж року організувати подібну систему опалення на базі гуртожитку чи одного із соціальних об’єктів обласного центру», – зазначив міський голова.