28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА «Кіровоградтепло» погасило борги перед «Кіровоградгазом»

ЕКОНОМІКА

«Кіровоградтепло» погасило борги перед «Кіровоградгазом»

Станом на кінець дня 22 березня 2018 року ДП «Кіровоградтепло»  погасило поточну заборгованість за розподіл природного газу перед ВАТ «Кіровоградгаз». 

238955Про це йдеться в листі ДП «Кіровоградтепло».     

За інформацією тепловиків, залишок заборгованості погашений у повному обсязі за рахунок отриманих відшкодувань по пільгах у субсидіях та відрахувань відповідно до постанови   КМУ № 217 від 2014 року на загальну суму 2 426 531,35 грн.     

Станом на ранок 23.03.2018 року  підприємство має підтвердження органів Держказначейства про перерахування зазначених коштів на рахунки ВАТ «Кіровоградгаз».