23березня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА ПриватБанк кредитує аграріїв Кіровоградщини з гарантованими компенсаціями від держави

ЕКОНОМІКА

ПриватБанк кредитує аграріїв Кіровоградщини з гарантованими компенсаціями від держави

ПриватБанк створив унікальну програму «АгроКУБ» для кредитування аграріїв «живими» грошима, без заставного майна, з адаптованим графіком погашення кредиту і з гарантованою компенсацію від держави за відсотками про кредиту.

«Сьогодні ми пропонуємо фермерам наш флагманський продукт – «АгроКУБ», ПриватБанк є уповноваженим державним банком з виплати компенсації з держбюджету. Міністерство агрополітики буде відшкодовувати аграрію 25,5% річних (1,5 облікові ставки, але не більше ставки за кредитом мінус 1% річних). Таким чином аграрій сплачуватиме банку лише 1% річних», – розповідає заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку Олексій Харін.

l878wKoijX2D2IjПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їхню діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Клієнти ПриватБанку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

Співпраця з Мінагрополітики забезпечує компенсацію відсотків (1,5 облікової ставки за вирахуванням 1 відсотка річних за кредитним договором) з державного бюджету за користування кредитами. Таким кредитом можуть скористатися фермерські господарства, що володіють та обробляють до 500 гектарів або кооперативи до 100 гектарів. Щоб отримати кошти, потрібно лише звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку або заповнити заявку на сайті проекту.

З початку року Кіровоградська філія ПриватБанку прокредитувала 246 фермерських господарств та інвестувала в регіональний бізнес майже 33 млн грн. 

Анжела Дзінзюра