Протягом січня-травня 2018 року суб’єктам господарювання регіону відшкодовано на розрахункові рахунки 565,1 мільйонів гривень податку на додану вартість.

«Показники повернення податку свідчать про ефективне запровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ», – зазначає заступник начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова,.
Загалом сьогодні в ДФС значну увагу приділяють переведенню всіх процесів між платниками податків та працівниками служби в режим он-лайн. Адже це унеможливлює будь-який особистий контакт і є запорукою уникнення корупційних складових.
http://kr.sfs.gov.ua/media-ark




Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.








