17лютого2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аграріям Кіровоградщини розсекретили процес отримання державних компенсацій

ЕКОНОМІКА

Аграріям Кіровоградщини розсекретили процес отримання державних компенсацій

Співробітники ПриватБанку зустрілися з керівниками сільськогосподарських підприємств Новоукраїнського району, прийнявши запрошення голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктора Володимировича.  Лейтмотивом зустрічі стали питання кредитування аграріїв та отримання державних компенсацій.

DSC 1460«Коли керівництво району піклується про своїх сільгоспвиробників, дбає про високі врожаї, то ми розуміємося з півслова, – розповідає заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку Олексій Харін. – Ми вдячні за запрошення, яке надало можливість зустрічі з аграріями району. Нам важливо отримувати зворотній зв”язок, чути наших клієнтів та дослухатися до їх потреб. Адже саме для них ми створюємо спеціальні програми, які дозволяють нашим фермерам вирішити питання фінансування, аби отримати гарні врожаї та забезпечити ефективний розвиток підприємства».

ПриватБанк створив унікальні програми «АгроКУБ» для кредитування аграріїв «живими» грошима та «Агролізинг» для придбання вітчизняної та імпортної (без компенсації) сільськогосподарської техніки за схемою фінансового лізингу, без заставного майна, з адаптованим графіком погашення кредиту і з гарантованою компенсацію від держави за відсотками по кредиту. ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Співпраця з Мінагрополітики забезпечує компенсацію відсотків (1,5 облікової ставки за вирахуванням 1 відсотка річних за кредитним договором) з державного бюджету за користування кредитами. Щоб отримати кошти, потрібно лише звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку або заповнити заявку на сайті проекту.  

Детальніше про умови кредитування сільгоспвиробників можна дізнатися, замовивши зустріч зі спеціалістом банку за безкоштовним номером 3700 або на сайті банку.

Анжела Дзінзюра