24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині збудують ще одну електростанцію з використанням енергії сонця

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині збудують ще одну електростанцію з використанням енергії сонця

IMG 4698

Учора, 10 жовтня, у сесійній залі Маловисківської міської ради пройшли громадські слухання.

IMG 4696

Погоджували проект «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 25 га в адміністративних межах Маловисківської міської ради  Кіровоградської області (за межами населеного пункту м. Мала Виска) з урахуванням розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця».

Мова йшла про перспективу  майбутнього будівництва на території Маловисківської об’єднаної територіальної громади сонячної електростанції.

Представник компанії, яка планує будівництво станції, ознайомив присутніх з планами будівництва, технічними аспектами проекту та тими преференціями, які матимуть від будівництва цього об’єкту і введення його в дію жителі Маловисківської ОТГ. Це сплата податків до міського бюджету та фінансова підтримка території згідно з соціально-партнерською угодою, створення до двох десятків робочих місць.

Присутні погодили проект містобудівної документації та рекомендували Маловисківській міськраді завершений проект детального плану території передати на затвердження РДА.

За словами розробників проекту, після влагодження всіх «паперових» питань і зважаючи на погодні умови майбутньої зими, спорудження сонячної електростанції може розпочатися вже у лютому 2019 року.