22вересня2021

ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Кропивницький: бюджет-2019 має бути прийнятним для кожного містянина

ІНТЕРВ'Ю

Кропивницький: бюджет-2019 має бути прийнятним для кожного містянина

Міська рада Кропивницького готується до прийняття головного економічного документа міста – бюджету на 2019 рік. 

152 2876254Про ситуацію щодо формування нового та про переваги й недоліки попереднього кошторисів розповів член бюджетної комісії, депутат міської ради від фракції політичної партії «Наш край» Олег Краснокутський.

– Сьогодні вже повним ходом іде робота над бюджетом на наступний рік. Складаються відповідні документи, які мають розглядатися на депутатських, профільних комісіях задля своєчасного опрацювання та подання остаточного проекту цього найважливішого для міста документа на сесію міської ради. 

– Чи був виконаний цьогорічний план бюджетних проектів та які найбільші труднощі довелося долати депутатам у вирішенні фінансового забезпечення міста?

– Уперше за останні роки в місті почали втілювати у життя масштабні проекти, адже наші попередники мали своє бачення цього питання. Депутати зрозуміли, що окрім виборчих округів, є й значні загальноміські проблеми. Саме в цьому скликанні депутати розробили програму розвитку транспорту – пішли великі тролейбуси й автобуси. Розпочалися будівельні роботи поблизу арки, по вулиці Короленка, у приміщенні та біля майбутнього ЦНАПу. Але, у зв’язку із недостатнім фінансуванням державою основних бюджетних галузей – освіти та охорони здоров’я, нам довелося відволікати значну кількість ресурсів від зазначених проектів задля виплати заробітної плати бюджетникам. Та ми зробимо все, аби ці проекти були закінчені та йтимемо далі.

– Чи заважатиме політична складова у прийняті бюджету-2019?

– Майбутній бюджет має бути, в першу чергу,  для кожного мешканця міста. Люди йдуть до нас зі своєю бідою, і ми, як їхні представники, повинні задовольняти потреби і враховувати це в бюджеті, як це зазначено у бюджетному кодексі. Так, у сесійній залі забралися представники різних політичних партій і наші шляхи інколи різняться у прийняті необхідних документів. Але мене дуже тішить, що не виникає перешкоджань реалізації великих проектів перетворення. Ми повинні разом працювати, аби кропивничани розуміли, що депутати чогось варті. Людей не цікавить, до якої партії ми належимо. Вони хочуть тепла у квартирах, гарних доріг та нормальну заробітної плати. І я би порадив нашим колегам бути аполітичними в цих питаннях. Адже наша спільна проблематика – це старі комунальні мережі, розбиті тротуари, дороги. А хто хоче займатися саме політикою, нехай іде до Верховної Ради, я їх навіть у цьому підтримаю.