25березня2023

ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Доброволець з Кіровоградщини – про готовність перевтілити власну лють на зброю

ІНТЕРВ'Ю

Доброволець з Кіровоградщини – про готовність перевтілити власну лють на зброю

thumb 61413 800 600 0 0 auto 1

Захистити країну, відстояти свободу і право жити вільно можливо тільки після остаточної поразки ворога, переконаний доброволець із Кіровоградщини.

У минулому він – поліцейський-спецпризначенець та у цивільному житті керівник з економічної безпеки на підприємстві.

«Коли дізнався про формування нового спецпідрозділу, вирішив повернутися до лав поліції. Маю досвід служби в правоохоронних органах, участі в АТО на сході держави, абсолютно вмотивований захищати країну та протистояти ворогу. Зараз моя мета – пройти спеціальну підготовку і в команді однодумців продовжити боротьбу з окупантом до нашої перемоги», – розповідає 33-річний Валентин із міста Світловодськ.

За його плечима – понад 10 років служби в органах внутрішніх справ Полтавської області, починаючи від внутрішніх військ, роботи дільничним і завершуючи батальйоном патрульної служби поліції особливого призначення.

Із перших днів проведення антитерористичної операції у 2014 році і до 2019 у складі зведеного загону Валентин виконував завдання на сході країни. Загалом до восьми місяців упродовж року тривали відрядження у рамках ротації.

За цей період служби нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», заохочений правами Міністра внутрішніх справ та достроково отримав спеціальне звання.

«Так склалися життєві обставини, що у 2019 році я звільнився з поліції. Після цього моя діяльність була пов’язана з питаннями безпеки на підприємствах. А у вільний від роботи час з’явилося нове захоплення – квадрокоптери. Хоча вчився управляти дронами самостійно, та вже маю непогані навички. У штурмовій бригаді сподіваюся посилити свої знання та вміння і у подальшому стати оператором безпілотного літального апарату, щоб працювати у напрямку аеророзвідки», – ділиться планами Валентин.

На запитання, чи підтримує родина його прагнення долучитися до «Гвардії наступу», відповідає: «Мої рідні, звісно, хвилюються. Але вони знають, що я абсолютно усвідомлено роблю цей вибір, у першу чергу, щоб захистити сім’ю та країну загалом, відстояти нашу свободу і право жити вільно. А це можливо тільки після остаточної відсічі агресії рф та повної поразки ворога. Доведеться докласти зусиль, щоб повернути своє. І я готовий перетворити власну лють на зброю».

Читайте також:На Кіровоградщині добровольці "Гвардії наступу" приступили до навчань

Буде вороженька вбито: боєць бригади тероборони Кіровоградщини на фронті записав авторську пісню