20січня2020

ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Президент ФК «Інгулець» Поворознюк про майбутній стадіон у Петровому: Все – за нормами ФІФА

ІНТЕРВ'Ю

Президент ФК «Інгулець» Поворознюк про майбутній стадіон у Петровому: Все – за нормами ФІФА

gkavnaya

Днями президент футбольного клубу «Інгулець» Олександр Поворознюк підбив підсумки першого кола та розповів про розвиток інфраструктури і будівництво нового стадіону.

Про це інформує офіційний сайт клубу з посиланням на інформаційно-аналітичну програму ПФЛ «Україна футбольна».

Про поставлені завдання

— Після першого кола команда рухається за турнірним графіком, згідно з поставленими завданнями.  Вважаю, що завершимо сезон в верхній частині турнірної таблиці, приблизно на третьому-четвертому місці, не повинні опуститися нижче п’ятої позиції.  Із цим колективом, який, впевений, збережеться до кінця сезону, нам по силам вийти в Прем’єр-Лігу. Будемо ще більше працювати, скажімо, зимовий збір проводитимемо в Туреччині, де є якісні умови для підготовки.

Про самовіддану гру «Інгульця»

— Я сам грав у футбол і знаю, що є такі матчі, коли твоїй команді просто не щастить. Мені нема в чому дорікнути футболістам, навіть за ті поєдинки, де не набрали максимум очок. Наприклад, ми поступилися «Колосу» 0:1, але гравці зробили все від себе залежне. Але н можемо сказати, що хтось не дограв. В тому матчі не могли розраховувати на деяких наших футболістів, які пропускали гру через травму або  дискваліфікацію. У нас на той матч не було резерву. У інших матчах, де ми недобрали очок, мені не соромно за якість гри. Ніхто не може дорікнути, що десь «Інгулець» зіграв у закулісні ігри. Ми завжди боремося до кінця.

GEDC0034 e1509104004418

Про амбітні завдання

— Якщо все буде складеться, то в  зимове міжсезоння ми створимо клуб «Інгулець» U-19, який буде заявлений у молодіжні змагання УПЛ. Також функціонуватиме клуб «Інгулець» U-21, який об’єднається з другою командою і виступатиме в Другій лізі. Вс залежить від тренерських кадрів, які ми залучатимемо. Я маю амбіції, а клуб — всі необхідні фінансові ресурси для нових проектів.  Оцінювати успішність цих колективів будемо по результатах.

GEDC0037 e1509103848835

Про нову арену

— Приблизно 10-15 листопада обіцяють надати проект на новий стадіон. Проектну документацію  робитимуть в Києві, адже ціна стадіону дуже висока, тому на місцвому рівні не зможемо проходити будь-які узгодження. Можливо, десь трішки втратимо час.  Хочемо будувати стадіон, згідно з усіма нормами. В наших планах збудувати футбольну арену за два роки. Можливо, що зможемо впоратися за більш короткий термін. Усе залежить від успіхів команди, яка мене надихає і рухає вперед.

GEDC0039 e1509101626390

Про інфраструктуру міжнародного рівня

— Стадіон знаходитиметься при виїзді з Петрового, поруч з нашою базою в Володимирівці. Клуб викупив трьохповерховий готель, який прийматиме команди та вболівальників. До речі, зараз будуємо готель для «Інгульця-2».  Хочемо вибудувати інфраструктуру готелю на найвищому рівні, яка буде окремо для команд-гостей.

Щодо стадіону, то на першому поверсі має бути все за нормами ФІФА, з цією міжнародною інституцією ми зараз консультуємося щодо мінімальних вимог. Скажімо, на стіадіоні мають знаходитися допінг-кімнати, роздягальні для чоловіків і жінок тощо.

Аеропорт? У нас поруч криворізький міжнародний та дніпровський міжнардний аеропорти. Нам необхідно ремонтувати дороги, адже вони мають відповідати міжнародному рівню. В цьому питанні зацікавлений губернатор Сергій Кузьменко. Вважаю, що разом зможемо вирішити це питання.