29лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Володимир Островий: 2017-й для нас, аграріїв, – нелегкий рік

ІНТЕРВ'Ю

Володимир Островий: 2017-й для нас, аграріїв, – нелегкий рік

IMG 2776

Яким видався нинішній рік, які сподівання покладаються на наступний?  

На ці запитання відповідає директор ПП «Лісне», що в Кіровоградському районі, Володимир Островий.

– 2017-й для нас, аграріїв, – нелегкий рік. Маю на увазі спеку у весняно-літній період, яка не сприяла розвитку рослин. Але підприємство і податки заплатило в бюджет, і зарплату працівникам, і за оренду землі розрахувалося з власниками ділянок, –  каже Володимир Островий.  

До речі, торік ми заплатили орендодавцям «чистими» по 2,5 тисячі гривень за гектар, цього року – по три тисячі. У середньому орендодавці отримали по тридцять тисяч гривень (при розпаюванні радгоспу на пай припало в середньому десять гектарів). Безплатно ми зорали людям городи, виконали деякі інші сільгоспроботи. 

Крім того, виконуючи  обіцянку допомогти селу з водозабезпеченням, ми даємо людям наперед, в рахунок орендної плати за землю, гроші, щоб вони оплатили буріння в своїх садибах свердловин. Ідеться про значні суми – і шістдесят тисяч гривень, і сто тисяч. Родин із шість, якщо не більше, отримавши такі безпроцентні позики від нас, уже облаштували такі колодязі. 

Більше трьохсот тисяч гривень наше підприємство  вклало цього року у центральну дорогу села, оплативши асфальтування частини цієї вулиці. Також дообладнали ще однією гіркою дитячий майданчик, встановлений нами раніше. А ще нинішнього року розроблено проект асфальтування бруківки, яка веде до нашого села від дороги, що з'єднує Катеринівку й Олексіївку. Вартість цих робіт – два мільйона гривень, половину готове заплатити наше підприємство. Сподіваюся, наступного року шляхом співфінансування з радою об'єднаної громади чи державою заасфальтуємо цю дорогу. 

Є в мене сподівання і на газифікацію Лісного. Депутат районної ради Володимир Кухта займається цим питанням, каже, що очолюване ним ПАТ «Кіровоградське рудоуправління» допоможе.  ПП «Лісне» теж не стоятиме осторонь процесів, спрямованих на поліпшення  умов проживання в нашому селі.