22жовтня2021

ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Захисник «Інгульця» Олег Синьогуб: До мети – кілька кроків

ІНТЕРВ'Ю

Захисник «Інгульця» Олег Синьогуб: До мети – кілька кроків

IMG 1349

Захисник футбольного клубу «Інгулець» Олег Синьогуб напередодні матчу 33-го туру поділився враженням від минулого матчу з ФК «Гірник-спорт» та назвав причини, за якими команда продемонструвала невпевнену гру.

Про це повідомляють на офіційному сайті ФК «Інгулець».

Програли боротьбу

– «Гірник-спорт» – хороша команда з індивідуально сильними виконавцями, – говорить Олег. – З максимальним налаштуванням підходили до матчу, розуміли що буде не просто. На жаль, програли багато силової боротьби. Вважаю, що це стало головною причиною нашої поразки.

Тягар відповідальності

– На футболістів зараз тисне відповідальність за результат і це зіграло на руку супернику. Вони грають більш розкуто, адже особливих турнірних задач на кінцівку сезону в «Гірника-спорт» немає. Ми дещо скуті, не демонструємо того футболу, в який грали на початку сезону. Кожен гравець боїться помилитися, підвести команду. Але ми знаємо, що до мети – кілька кроків, тому зайвий раз мотивувати нас на два найближчих матчі не треба.

Матч року

– Гра з «Десною» – матч року для обох команд. Хто переможе, той гратиме в плей-офі за вихід у Прем’єр-Лігу, незважаючи на те, що залишається ще один тур після цієї гри. Вважаю, що буде досить якісний футбол з великою кількістю боротьби. Необхідно боротися за кожен м’яч. Налаштовуємося на справжній бій.

Сильний суперник

– «Десна» – хороша команда з досвідченими виконавцями. Звичайно, як і в кожного колективу в них є свої мінуси. На теоретичному занятті ретельно розбираємо гру суперника, вивчаємо всі сильні та слабкі сторони. Запрошую всіх вболівальників підтримати нашу команду на стадіоні. Ваша підтримка дуже важлива для нас. Лише разом зможемо перемогти. Обіцяю, що віддамо всі сили задля перемоги.