23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Вбивство на Кіровоградщині: поліція не згодна з рішенням суду, але має його виконувати

КРИМІНАЛ

Вбивство на Кіровоградщині: поліція не згодна з рішенням суду, але має його виконувати

11 12Начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков «внутрішньо не згоден» із рішенням суду, щодо домашнього арешту підозрюваного у резонансному вбивстві вчительки, що сталося в Олександрії нещодавно. 

«Але ми маємо рішення суду, повинні його виконувати. Справа досить резонансна. Я виїздив на місце події, спілкувався безпосередньо із учасниками і співробітниками… Вона перебуває на контролі. Експертизи всі необхідні призначено. Щодо терміновості, то вони у пріоритеті», - прокоментував ситуацію Роман Козьяков.

Він також повідомив, що є співпраця з боку чоловіка, який підозрюється у тяжкому злочині. Деталі резонансного випадку не розголошуються, оскільки це в інтересах слідства. Більше інформації громадськість зможе дізнатись під час судового засідання або після винесення остаточного рішення суду.

Нагадаємо,  що олександрійця, який підозрюється у вбивстві дружини відпустили під цілодобовий домашній арешт у Новий Рік.

Потім стало відомо текст рішення суду, в якому розкрито деталі справи. Підозрюваний запевняє, що це вона перша вдарила його ножем.

http://alnews.com.ua