01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Вбивство на Кіровоградщині: прокурор просить суд задовольнити клопотання слідчого

КРИМІНАЛ

Вбивство на Кіровоградщині: прокурор просить суд задовольнити клопотання слідчого

22 6Чоловіка, який підозрюється у вбивстві власної дружини в Олександрії, необхідно взяти під варту. Відповідне подання прокуратури до апеляційного суду буде розглянуто за кілька днів.

Нагадаємо, що підозрюваного відпустили під цілодобовий домашній арешт на Новий рік.

«До апеляційного суду надійшла скарга прокурора на ухвалу слідчого судді, якою застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до громадянина П., підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років)», — повідомляє прес-служба Кропивницького апеляційного суду.

За версією слідства, чоловік підозрюється у вбивстві власної дружини, про зникнення якої сам повідомив у поліцію.

Прокурор просить суд задовольнити клопотання слідчого та застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, посилаючись на обґрунтованість підозри та вказуючи, що підозрюваний частково визнав вину.

«Розгляд апеляційної скарги призначено на 12.00 24 січня 2019 року», — інформує прес-служба суду.

Як вже повідомлялось, підозрюваний у вбивстві власної дружини олександрієць, запевняє, що це вона перша вдарила його ножем.

http://alnews.com.ua