21вересня2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Будьте пильні: на Кіровоградщині агрокомпанія розпродала зерно, яке взяла у підприємця на зберігання

КРИМІНАЛ

Будьте пильні: на Кіровоградщині агрокомпанія розпродала зерно, яке взяла у підприємця на зберігання

На Кіровоградщині наклали арешт на майновий комплекс та земельні ділянки підприємства, яке фігурує у кримінальному провадженні щодо розтрати майна в особливо великих розмірах.

05 19 269

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного Генеральною прокуратурою України до ЄРДР за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України, працівники податкової міліції Офісу великих платників податків встановили, що службові особи однієї із сільськогосподарських компаній Кіровоградщини, діючи за попередньою змовою, протягом 2018-2019 років взяли на зберігання зернові культури для подальшого повернення власнику. Однак, вказане майно вони продали та вивезли за межі складів зберігання без відома власників товару та без відображення цих операцій у податковій звітності.

Окрім того, фігуранти, використовуючи реквізити підконтрольних підприємств, спеціально створених для прикриття незаконної діяльності, протягом 2017-2019 років сприяли в ухиленні від сплати податків підприємствам реального сектору економіки під час здійснення внутрішніх операцій та при здійсненні експортних операцій сільськогосподарської продукції за межі України.

Для забезпечення можливості подальшого відшкодування завданих державі збитків за поданням слідчих суд наклав арешт на майновий комплекс компанії-фігуранта загальною площею 6 тисяч 361 кв. м з його складовими об’єктами нерухомості та на земельну ділянку, які розташовані в Кіровоградській області, загальною орієнтовною вартістю 150 мільйонів гривень.

Триває слідство.

Фото: http://agro-business.com.ua