22вересня2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині колишній керівник одного із автодорів привласнив державне майно

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині колишній керівник одного із автодорів привласнив державне майно

Новоукраїнська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення та заволодіння чужим майном, вчиненого шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

05 19 332

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Так, колишній начальник філії «Новоукраїнський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», зловживаючи своїм службовим становищем, користуючись доступом до майна та товарно-матеріальних цінностей, надаючи вказівки підлеглим працівникам щодо переміщення належного філії майна, створюючи удаваність його використання у службових (виробничих) цілях привласнив належне автодору майно на загальну суму 269 тисяч гривень.

Наразі Добровеличківський ВП Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області за процесуального керівництва Новоукраїнської місцевої прокуратури повідомив громадянину про підозру у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінaльного кодексу Укрaїни.

За це йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Зображення: https://www.facebook.com/avtomobilnidorogu