27червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині колишній керівник одного із автодорів привласнив державне майно

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині колишній керівник одного із автодорів привласнив державне майно

Новоукраїнська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення та заволодіння чужим майном, вчиненого шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

05 19 332

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Так, колишній начальник філії «Новоукраїнський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», зловживаючи своїм службовим становищем, користуючись доступом до майна та товарно-матеріальних цінностей, надаючи вказівки підлеглим працівникам щодо переміщення належного філії майна, створюючи удаваність його використання у службових (виробничих) цілях привласнив належне автодору майно на загальну суму 269 тисяч гривень.

Наразі Добровеличківський ВП Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області за процесуального керівництва Новоукраїнської місцевої прокуратури повідомив громадянину про підозру у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінaльного кодексу Укрaїни.

За це йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Зображення: https://www.facebook.com/avtomobilnidorogu