09квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині виявили плантації з селекційними породами нарковмісних рослин

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині виявили плантації з селекційними породами нарковмісних рослин

Поліцейські Кіровоградської області протягом двох діб виявили 6 плантацій конопель та знищили близько 15 тисяч нарковмісних рослин.

04 5

Вартість вилученого за цінами «чорного ринку» складає близько 2 мільйонів гривень.

Інформацію про місцезнаходження ділянок на території Новомиргородського району правоохоронці отримали у ході проведення оперативно-профілактичної операції «Мак».

Встановлено, що загальна площа насаджень складає близько 0.5 гектара. Попередньо землю для конопляних плантацій культивували для вирощування використовували селекційні породи нарковмісних рослин.

На теперішній час зразки вилучених рослин направлено для проведення експертиз до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими і повідомляти інформацію про насадження нарковмісних рослин до управління протидії наркозлочинності ГУНП в області за телефоном гарячої лінії 095-189-43-50 або ж звертатися до чергових частин відділів та відділень поліції за телефоном 102.