20січня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині група псевдоінспекторів тероризує громаду

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині група псевдоінспекторів тероризує громаду

31 5До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надходять повідомлення про діяльність невстановлених осіб, які представляються інспекторами Держпродспоживслужби. 

Вони погрожують суб’єктам господарювання штрафними санкціями за нібито встановлені порушення та вимагають від них грошову винагороду за їх скасування.

Про це інформує прес-служба установи.

Зазначаємо, що перед початком перевірки інспектор Держпродспоживслужби зобов’язаний надати службове посвідчення, направлення на перевірку та зробити запис у журналі реєстрації заходів державного нагляду (за наявності такого журналу у суб’єкта господарювання). До того ж всі заходи контролю здійснюються фахівцями з обов’язковою відеофіксацією.

У разі виникнення сумніву щодо законності проведення перевірки, рекомендуємо звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Наші контакти: (0522) 24 63 36, м. Кропивницький, вул.Тараса Карпи, 84; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Якщо ж на ваше підприємство прийдуть псевдоінспектори, негайно викликайте Національну поліцію.