19листопада2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Завербованому ворожими спецслужбами мешканцю Кропивницького оголосили підозру

КРИМІНАЛ

Завербованому ворожими спецслужбами мешканцю Кропивницького оголосили підозру

67 98Жителю Кропивницького, завербованому представниками так званої «МГБ ДНР» для проведення розвідувально-диверсійної діяльності на території Кіровоградщини, оголосили підозру в скоєнні злочину.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Кропивницького з 2017 року неодноразово відвідував близьких родичів на тимчасово окупованій території Донецької області. Під час чергової поїздки у травні 2019 року з чоловіком налагодив контакт представник так званої «МГБ ДНР», який змусив його підписати відповідне зобов’язання про таємну співпрацю, повідомили в пресгрупі УСБУ в Кіровоградській області.

За завданням ворога чоловік мав влаштуватися на службу до однієї з військових частин, що дислокується на території Кіровоградської області та передавати через своїх родичів інформацію щодо військових об’єктів, де зберігається зброя та боєприпаси.

Проте мешканець Кропивницького не виконав доручення ворожої сторони, оскільки став об’єктом уваги української спецслужби.

Наразі у межах кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, чоловіку повідомлено про підозру.

Матеріали досудового розслідування слідчі СБУ скерували до суду.

Відео за посиланням: https://fex.net/s/pkeprov