17лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ В’ячеслав Аброськін про вбивцю Діани Хріненко: Зло має бути покаране

КРИМІНАЛ

В’ячеслав Аброськін про вбивцю Діани Хріненко: Зло має бути покаране

64862080 2121848511441145 6402394562874048512 oПерший заступник глави Нацполіції України, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін прокоментував затримання підозрюваного у вбивстві 16-річної Діани.

У коментарі йдеться, що Національна поліція України пройшла шлях довжиною в рік, від Суботців до міста Познань у Польщі. Завдяки цьому – підозрюваний у вбивстві дитини Діани Хріненко – в суді.

«За рік дуже багато зробили, десь помилялися, але виправлялися та йшли далі.

І в цьому місяці ми встановили підозрюваного у вбивстві, а також встановили його місцезнаходження в Польщі, де він знаходився вже тривалий час.

І вчора, завдяки співпраці між Національною поліцією України та Поліції Польщі підозрюваний у вбивстві був затриманий на прикордонному пункті з Польщею.

Це 28-річний мешканець одного з сіл Знам’янського району на Кіровоградщині.

Ми зібрали достатню доказову базу щодо його причетності до вбивства Діани Хріненко, але попереду ще багато роботи.

Вдячний батькам дівчинки за постійну допомогу поліції, ми цей рік пройшли з вами разом. Я глибоко співчуваємо вам та поділяю ваше горе,написав Аброськін на своїй сторінці у фейсбуці.

Він висловив вдячність колегам із поліції Польщі за всебічну допомогу.

Зло має бути покаране й за кожний злочин має наступати відповідальність, вважає посадовець. Для боротьби зі злочинністю для кримінальної поліції кордонів не має, стверджує він.