30травня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Справу затриманої на хабарі посадовиці одного з районів Кіровоградщини направили до суду

КРИМІНАЛ

Справу затриманої на хабарі посадовиці одного з районів Кіровоградщини направили до суду

Кіровоградська місцева прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо головної архітекторки одного з районів області, викритої на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у сумі 600 доларів США.

09.19.12

Про це інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Операцію з викриття провели у червні цього року спільно з працівниками УЗЕ в області та слідчими Кропивницького ВП. Посадовиця вимагала по 200 доларів США за видачу паспорту прив’язки на розміщення двох тимчасових споруд на території району. Неправомірну вигоду за отримання цих паспортів фігурантка вимагала та отримала у своєму службовому кабінеті.  Жінку застукали на гарячому.

Правоохоронці виявили та вилучили кошти неправомірної вигоди у сумі 400 доларів США та ще 200 доларів, які були ідентифіковані та передані в якості хабара днями раніше.

Підозру оголосили за ч. 3 ст. 368 КК України. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Наразі обвинувальний акт направили на судовий розгляд.

Фото: https://censor.net.ua